אודות – 4F – ישראל | חנות אונליין

אודות

lp-about-us-01b

המותג הפולני שכבש את אירופה הגיע לישראל!

4F הוא מותג ספורט שנוצר על ידי תשוקה לספורט. סימן ההיכר של המותג הוא שילוב של איכות, טכנולוגיה וחומרים אופנתיים עם עיצוב מודרני. מוצרי 4F מתאימים הן לאימונים והן ללבוש יומיומי. אנו משלבים פונקציונליות וטכנולוגיות מעולם הספורט עם המגמות האחרונות של סגנון חיים ואופנה. צוות המעצבים שלנו יוצרים קולקציות המותאמות לציפיות של ספורטאים חובבים ומקצועיים כאחד. באמצעות עבודה עם ועדים אולימפיים 4F היא המלבישה הרשמית 6 נבחרות אולימפיות. מלבד לישראל ניתן למצוא את המותג ב 36   מדינות נוספות ברחבי העולם, עם התרחבות גלובלית הולכת וגדלה.

lp-about-us-01

ניסיון ותשוקה

4F הוא מותג ביגוד ספורט בעל ניסיון הנוצר מתשוקה עבור ספורט, עם תשומת לב מרבית באיכות בדים גבוהה, טכנולוגיות מודרניות ועיצוב אופנתי.

ארבעת ה- Fים’ שלנו מסמנים חופש ((freedom אופנה (fasion) עתיד (futurę) והתאמה (fit)
אכפת לנו מהמראה של המוצרים שלנו ואנו מאמצים את האושר שהספורט מביא ללקוחות שלנו
אנו חושב על טכנולוגיות חדשות, המתאימות הן לדורות הנוכחיים והן לדורות הבאים.
אנו משתתפים באירועי הספורט הגדולים בעולם ועוסקת בחייהם של קבוצות ספורט מקומיות.
4F מעודד אנשים להתחיל את ההרפתקה שלהם עם ספורט ומעודד אותם לעשות את זה חלק מחיי היומיום שלהם.

גלה את האוספים שלנו והחלט מה המשמעות של4F לך.

lp-about-us-02

lp-about-us-03b
lp-about-us-03a

בחירת הלקוחות

הלקוחות שלנו אוהבים את 4F בזכות סגנונות אופנתיים, צבעים חיים ואמיצים, וההתאמה הפונקציונלית למגוון תחומי הספורט האהובים עליך: ריצה, אימון, יוגה, רכיבה על אופניים, סקי ועוד. בין אם אתה ספורטאי נלהב או חובב אנו שמחים לקחת חלק בכל צעד של המסע שלך.


lp-about-us-04

הבחירה המועדפת של האתלטים

הודות לשיתוף הפעולה ההדוק עם סביבת הספורט המקצועית והספורטאים, 4F מעצבת כיום בגדים רשמיים באולימפיאדה עבור 6 מדינות וארגוני ספורט בינלאומיים שונים. אנחנו גם שותפים לתחרות החשובה ביותר בקפיצה סקי- טורניר ארבעת הגבעות, וכן באליפות העולם בסקי בקורטינה, איטליה שתתקיים ב 2021.

קולקציית חורף 2018

קולקציית חורף 2018 מספקת מגוון שלם של הלבשה העונה על הצרכים של ספורטאים וחובבים בכל הרמות. הקולקצייה מחולקת לקטגוריות כגון נוחות וביצועים  ומציגה מגוון של צורות, סגנונות וטכנולוגיות בדים באיכות גבוהה, ממברנות ובידוד על מנת לספק עמידות, אפילו בתנאים קיצוניים. טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב פונקציונלי מבטיחים נוחות מקסימלית. הקולקצייה משתמשת בטכנולוגיות בעלות שמות כגון Primaloft, Dermizax ו  4F NeoDry

חסויות

בשנת 2008 החלה 4F בשיתוף פעולה עם הוועדה האולימפית הפולנית, וכעת היא המלבישה הרשמית של 6 מדינות ובהן נבחרות: פולין, סרביה, קרואטיה, לטביה, יוון ומקדוניה. כל קולקצייה מתוכננת בקפידות באמצעות תהליך אשר נמשך שנתיים על ידי צוות של מעצבי ספורט מתמחים וטכנולוגים. המותג כבר זכה להלביש אתלטים עבור המשחקים האולימפיים (קיץ וחורף) בוונקובר, לונדון, סוצ’י, ריו דה ז ‘נירו, PyeongChang  ועבודות על טוקיו 2020 כבר בעיצומן. המותג נמצא גם בשיתוף פעולה מתמיד עם אגודות ספורט לאומיות של ענפי ספורט כמו: סקי, ביאתלון, אתלטיקה, כדור יד והחלקה.

דילוג לתוכן